نظر به لزوم حضور در فضای مجازی که امروزه به یک ” نیاز ” بدل شده ، و همینطور در راستای ارتباط هرچه مستقیم تر با مشتریان عزیز تصمیم گرفتیم که صفحه ی اجاره سردخانه را در وب سایت سردخانه کوسار راه اندازی کنیم

در این صفحه امکان اجاره سردخانه کوهسار ، که مجموعا دارای ظرفیت ۳۰۰۰ تن واحد سردخانه ای دومداره ( بالای صفری و زیر صفری ) می شود ، فراهم شده و از همین طریق شما می توانید بدون هیچ واسطه ای اقدام به استعلام قیمت و اجاره سردخانه برای محصول خود کنید .

همانطور که در بخش ” تجهیزات و امکانات ” هم گفته شد در حال حاضر سردخانه کوهسار یکی از بهترین و مدرن ترین تجهیزات برودتی و همچنین لجستیکی را در اختیار دارد و از این حیث یکی از بهترین هاست ( توصیه میکنیم صفحه مذکور را یکبار بخوانید ) . مجموعه کوهسار همیشه برای بهبود کیفیت انبارش و طراحی سیستم های لجستیکی و برودتی بهینه تر و اقتصادی تر کوشیده و از این حیث نیز دارای رتبه بسیار خوبی بین سردخانه های موجود در ایران و حتی خاورمیانه می باشد .

روال پذیرش کالا در مجموعه کوهسار

از آنجا که مجموعه کوهسار هیچگونه محدودیتی برای نگه داری هیچ محصولی ندارد و تمام کالاها و رنج های دمایی ( زیر صفر و بالای صفر ) را شامل می شود ، پس ، آغاز روال هر محصولی از یک نقطه است .

همانطور که میدانید نوع کالا ، دمای نگهداری ، نوع بسته بندی کالا ، گردش کالا ، مدت نگهداری و ….. همه در مبلغ نهایی قرارداد فی ما بین اشخاص حقیقی و حقوقی تاثیرگذار می باشد . به همین خاطر شروع روال پذیرش کالا در سردخانه کوهسار از ارسال درخواست مشتری ، که در آن تمام ویژگی های کالا با جزئیات بیان شده است ، آغاز می شود

بعد از ارائه پیشنهاد قیمت توسط سردخانه ( براساس اطلاعات دریافتی از متقاضی ) و تایید آن توسط مشتری ، از مشتریان عزیز تقاضا می شود تا با حضور در محل سردخانه ، قرارداد حق الحفاظ مربوطه را مطالعه کرده و امضا کند . هرچند ، تمام عزیزانی که می خواهند قبل از امضا قرارداد از مجموعه بازدید داشته باشند ، نیز می توانند هر وقت که مایل بودند سردخانه کوهسار را از نزدیک ببینند و امکانات و وجه تمایزهایی که از آن صحبت می شود را از نزدیک لمس کنند  .

ویژگی های سردخانه کوهسار

علاوه بر بحث امکانات موجود در سردخانه کوهسارکه در صفحه ی ” امکانات و تجهیزات ” ، مفصلا درباره آن بحث شد ، این مجموعه به مشتریانی که قرارداد با حجم ها بالا و گردش کالا مناسب دارند امکانات ویژه ای اختصاص میدهد از جمله آنها می شود به :

  1. اختصاص دفتر اداری مجهز به تمامی امکانات اداری و رفاهی برای نمایندگان صاحب کالا
  1. اختصاص سکوی اختصاصی برای تسریع تخلیه و بارگیری
  1. تخلیه و بارگیری خارج از نوبت در روزهای پر ازدحام و همینطور خارج از وقت اداری
  1. تخصیص نام کاربری و رمز اختصاصی برای مشاهده موجودی بار در وب سایت سردخانه
  1. امکان مشاهده تمام ورودها ، خروجها و حواله های صاحب کالا در روز جاری و روزهای قبل ( دسترسی به بایگانی )
  1. امکان تهیه انواع گزارش و خروجی از وب سایت با فرمت های اکسل ( excel )  و پی دی اف ( pdf )
  1. ارسال sms ورودها و خروج های صاحبین کالا به منظور اطمینان از خروج و یا ورود کالا
 1. امکان ارائه گراف دمایی سالنها به صورت هفتگی ، ماهانه و …..